کسب و کارتان را تا دیر نشده اینترنتی کنید

totweb

کسب و کار اینترنتی در دنیای امروز بسیار پرونق شده ویروس کرونا با هزار و یک مشکلی که در جهان ایجاد کرده، اما باعث  افزایش فروش اینترنتی و توجه مخاطبین به کسب و کارهای اینترنتی شده است. در این میان هم  کسانی که وب سایت های تجاری و کاری داشتن توانستند بهره ی بیشتری داشته باشن. البته پیش بینی شده که  روند کسب و کار ‌ها  به صورت اینترنتی در بسیاری از جامعه ها به طور مستمر افزایش داشته باشه.  به طور مثال شرکت دیجیکالا از چندین سال پیش به صورت اینترنتی کار کرد و الان رونق و توسعه بسیار بزرگی پیدا کرده به طوری که در ایام کرونا که بسیاری از کسب و کارها تعطیل شدند دیجیکالا چندیدن برابر رشد پیدا کرد.در دنیای امروز وب سایت ها ابزارهای کلیدی برای جمع آوری اطلاعات و استفاده و یا خرید محصول هستن  و جایگزین شیوه های سنتی  و قدیمی  شدن و مرجعی  هم برای دادن خدمات ( آموزش، فروش محصول، دادان اطلاعات) به کاربران خود می باشند.

داشتن وب سایت  در زمینه ی کسب  وکار مزایایی داره که براتون نام می بریم:

  •  اولین اینکه با داشتن یک وب سایت به کار خودتون هویت رسمی می بخشید و با یه سرچ ساده دیگران هم می تونند با  کسب و کار شما آشنا بشوند.
  • با کم ترین هزینه می تونین کسب و کار خودتون راه  اندازی کنین.  تعدادی از شرکت های معروف جهان هم امروز  هم هیچ دفتر مرکزی بزرگی  ندارن و کارکنان آن ها در سراسر جهان نیز به صورت مجازی و از طریق وب سایت  و شبکه های اینترنتی کار می‌کنند.
  • به راحتی با داشتن وب سایت می تونین محصول و خدمات خود را  در سطح کشوری معرفی کنین و کاربران  با یک سرچ ساده گوگل به وب سایت شما متصل بشوند و بدون محدویت زمانی و مکانی با  مخاطبان  در ارتباط باشید.
  • شما با داشتن وب سایت می تونین  هزینه های چاپ و تبلیغات کاغذی بسیار کمتری داشته باشین.
  • صرفه جویی در وقت از مهم ترین مزیت های کسب و کار اینترنتی هست.
  • مخاطب و مشتری شما به راحتی از خدمات سایت و محصول سایت شما  بهره مند شون.
  • کسب و کار خود را  از طریق حداکثر استفاده‌ی رسانه های دیجیتال مارکتینگ  می توانید رونق  ببخشید.
  • در وب سایت هیچ محدویت  حجمی و زمانی ندارین و به راحتی با دادن اطلاعات به مخاطبین خود آموزش می دهید.
  • با داشتن وب سایت شما هرگز مخاطبین خود را به خاطر جابه جایی اجباری از محل کار از دست نخواهید داد و اطلاعات کاربران خود را همیشه دارین هم چنین کاربران نیز به یک وب سایت فعال و پویا، اعتماد بیشتری خواهند داشت

باید همیشه به یاد داشته باشین چون در  وب سایت هیچ گونه تعامل انسانی وجود نداره، و برای جذب مخاطب باید پشتیبانی  و پاسخ گویی به موقع همراه داشته باشین. امروزه به خاطر ایجاد تعامل بین کاربران  و مجموعه وب سایت از نیروی های پشتیبانی انسانی استفاده می شود، که در پیشبرد رضایت مشتری بسیار موثره.  وب سایت شما باید به راحتی از تمامی مرورگرهای جستجو  بازشود و برای سیستم عامل‌های اندروید و اپل موبایل نیز دارای محدویت  نباشن

و هم چنین یک وب سایت خوب  دارای  مدل گزینش تکنولوژی، کیفیت اطلاعات، کیفیت سیستم، محتوای مفید، صحت اطلاعات، قابلیت استفاده آسان، امنیت، و تعامل و  پشتیبانی  می‌باشد.

همواره به یاد داشته باشین که تیترهای تیلیغاتی وب سایت شما باید دارای موارد آگاهی  دهندگی، انگیزشی و سرگرم کنندگی باشد و مخاطبان هنگامی تبلیغات را مفید  می دانند که اطلاعات لازم را ارائه کند. حالا که مزایای داشتن وب سایت  مطالعه کرده اید و صاحب کسب کار هستین زمان را ازدست ندین و وب سایت کاری خود را راه اندازی کنین.

نویسنده : مرجان هوشیاری

تیم توت وب آماده همکاری در زمینه طراحی و پشتیبانی و اجرای وبسایت شما می باشد .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *